Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У статті проаналізовано містобудівельні та просторово-планувальні обмеження щільної забудови у розплануванні простору для дітей. Визначено критерії та умови відповідності середовища потребам дітей. Висвітлено проблематику місця розташування дитячих майданчиків.

двір, діти, спостереження, дитячі майданчики, дистанція, безпека, вікові групи, потреба, yard, children, observation, playgrounds, distance, safety, age groups, need

Смалійчук А. Д. Особливості пристосування щільної забудови середньої поверховості до потреб дітей / А. Д. Смалійчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура : збірник наукових праць. – 2015. – № 816. – С. 80–89. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review