Організація вимірювання, аналізу та поліпшення якості електроенергії в мережах

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі аналізу стану нормативного забезпечення моніторингу якості електроенергії запропоновано розвиток структури управління якістю з огляду на сукупність процесів вимірювання та поліпшення якості електроенергії. Обґрунтовано потребу розроблення нових нормативних документів для доповнення чинних з метою вдосконалення управління якістю електроенергії. The development of quality management system structure in a view of the totality of measurement processes, analysis and electric energy quality improvement on the basis of electric energy quality monitoring normative supply analysis is proposed. The requirement of new normative documents development for the completing of valide ones with the purpose of electric energy quality management improvement is stipulated.

Ванько В. М. Організація вимірювання, аналізу та поліпшення якості електроенергії в мережах / В. М. Ванько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 101–108. – Бібліографія: 14 назв.