Проблеми залучення інвестицій у житлове будівництво

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджеиио законодавчу базу України щодо інвестиційної політики. Проаналізовано правовий аспект залучення іноземних інвестицій в економіку України. Висвітлено проблеми, які перешкоджають іноземному інвестуванню в житлове будівництво. It was researched Ukrainian law in the sphere of investment and analysed problems of the enlisting foreign investment in the Ukrainian economy. The elucidated problem as a barrier of the foreign investments in the building has been considered.

Пшик О. О. Проблеми залучення інвестицій у житлове будівництво / О. О. Пшик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 279–286. – Бібліографія: 8 назв.