Застосування діаграми Вороного для обчислення геометричних параметрів деталей

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто метод для перетворення середньої осі для простих наборів двовимірних даних. Результатом роботи є швидкий і стійкий алгоритм для розрахунку відстаней між гранями деталі. Рассматривается метод реализации преобразования средней оси для простых наборов двумерных данных. Представлены результаты работы алгоритма для быстрого и надёжного вычисления расстояний между гранями детали. A method for two-dimensional medial axis transformation of simple data sets is considered. The results of a quick and robust algorithm for distance estimation between object edges are presented.

Вельган Р. Застосування діаграми Вороного для обчислення геометричних параметрів деталей / Роман Вельган, Петро Мушеник // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2005. – Випуск 65. – C. 72–75. – Бібліографія: 6 назв.