Видавництво Львівської політехніки

Розроблено метод формування тестових точок для визначення та корекції інтегральної нелінійності багатодіапазонних АЦП, що використовують багаторезисторний подільник напруги з усередненням спадів напруги на всіх резисторах. Проведено дослідження впливу похибки опору резисторів багаторезистивного подільника та випадкової похибки АЦП на невиключену похибку корекції інтегральної нелінійності. Разработан метод формирования тестовых точек для определения и коррекции интегральной нелинейности многодиапазонных АЦП, который использует многорезисторный делитель напряжения с усреднением падений напряжения на всех резисторах делителя. Представлено результаты исследования влияния погрешности сопротивления резисторов многорезисторного делителя напряжения и шума АЦП на остаточную погрешность коррекции интегральной нелинейности. There is developed method of testing points generation for identification and correction of integral nonlinearity of high performance ADC. The developed method is based on averaging all voltages of multi-resistors voltage divider. It is investigated influence of resistors’ error and random error of ADC on residual error of integral nonlinearity correction for method based on multi-resistor divider.

Кочан Р. Метод корекції нелінійності дводіапазонних АЦП з ітераційним використанням багаторезисторного подільника напруги / Роман Кочан, Галина Клим, Наталія Гоц // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2014. – Випуск 75. – С. 79–84. – Бібліографія: 10 назв.