Закони розподілу відмов для елементів ієрархічних розгалужених систем

Елементи вищих рівнів ієрархічних розгалужених систем мають інтенсивність відмов, близьку до константи, тому відмови таких елементів описуються експоненційним законом. Закони відмов для елементів вихідного рівня вибираються у цій роботі на основі порівняння різних типів розподілу ймовірностей. Elements of upper levels of hierarchical ramified systems have the hazard function close to a constant, therefore lifetime of such elements is circumscribed by the exponential distribution. Lifetime distribution functions for elements of the output level are chosen in this paper because of a comparison of different types of probability distribution.

Сидор А. Р. Закони розподілу відмов для елементів ієрархічних розгалужених систем / А. Р. Сидор // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 470 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 110–116. – Бібліографія: 8 назв.