Authors

Кузій, А.
Стадник, Б.
Семенистий, А.

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається можливість застосування методів та засобів вимірювання витрат нафти з метою підвищення точності оперативного та комерційного обліку при транспортуванні нафти магістральними трубопроводами. Рассматривается возможность применения существующих методов и приборов измерения расхода нефти с целью увеличения точности оперативного и коммерческого учета при транспортировании нефти по магистральным трубопроводам. The possibility of application of existing methods and instruments of flow measurement of naphtha with the purpose of increase of accuracy of the operating and commercial registration at transportation of naphtha on long distance pipe lines is considered.

Аналіз існуючих методів та засобів вимірювання витрат нафтопродуктів при їх транспортуванні магістральними трубопроводами / Л. Буняк, А. Кузій, Б. Стадник, А. Семенистий // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 154–157. – Бібліографія: 3 назви.