Матричні інтегральні рівняння та диференціальні системи з мірами

Встановлено властивості некласичного інтеграла Рімана-Стільтьєса. на основі яких досліджуються лінійні матричні інтегральні рівняння та відповідні системи диференціальних рівнянь з мірами. Set properties of nonclassical integral of Riemann-Stieltjes, on the basis of which the linear matrix integral equations and corresponding systems of the difierential equations with measures are investigated.

лінійні матричні рівняння з мірами, інтеграл Рімана-Стільтьєса, linear matrix equations with measures, integral Riemann-Stieltjes

Стасюк М. Матричні інтегральні рівняння та диференціальні системи з мірами / М. Стасюк, Р. Тадій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 566 : Фізико-математичні науки. – С. 33–40. – Бібліографія: 8 назв.