Гідрографи для притоку дощів постійної в часі інтенсивності та лінійних басейнів стоку

Аналітично отримано гідрографи притоку атмосферних стічних вод з лінійних в плані басейнів стоку для дощів постійної в часі інтенсивності за різних зон гідравлічного опору. Отримано відповідні вирази для обчислення часу концентрації поверхневого стоку. Stormwater hydrographs for the linear watersheds and rains with constant intensity at the different hydraulic friction regions are derived analytically in the paper. The consequent formulas for the time of concentration of the surface flow are obtained.

Жук В. М. Прогнозування технологічних параметрів вібраційно-відцентрового зміцнення деталей із конструкційних матеріалів / В. М. Жук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 61–65. – Бібліографія: 6 назв.