Місце та стан розвитку фондового ринку в економічному просторі України

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розкрито місце та значення фондового ринку у фінансовій системі України. Показано, які позитивні та негативні зміни відбулись за роки незалежності України та необхідність державного регулювання фондового ринку в Україні.
The place and value of fund market in the financial system of Ukraine is determined in the article. It is shown, what positive and negative changes happened for years the independence of Ukraine and necessity of the state regulation of fund market in Ukraine.

Татарин Н. Б. Місце та стан розвитку фондового ринку в економічному просторі України / Н. Б. Татарин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 135–143. — (Підприємництво).