Аналіз плоских частотно -компенсаційних антенних решіток

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведений аналіз основних характеристик плоских частотно-компенсаційних антенних решіток (ЧКАР). Отримані прості аналітичні залежності для рівня бокових пелюстків та ширини головного пелюстка діаграми спрямованості плоских ЧКАР. The analysis of basic characteristics of planar Frequency-Compensating Antenna Arrays (FCAA) is done. The simple analytical estimates of peak sidelobe level and pattern main lobe width of planar FCAA are obtained.

Коваль Б. Аналіз плоских частотно -компенсаційних антенних решіток / Богдан Коваль, Олег Самсонюк // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 130–136. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review