Методи і засоби гігрометрії природного газу

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто основні проблемні задачі гігрометрії природного газу. Описані і проаналізовані основні методи та засоби вимірювань вологості природного газу. Запропоновано способи підвищення точності вимірювань, що ґрунтуються на методології кваліметрії.
In the article the most important problems of natural gas hygrometry are considered. The basic methods and means of natural gas moisture measurements are described and analyzed. The ways of increasing of measurements accuracy based on qualimetry methodology are proposed.
Рассмотрены основные проблемные задачи гигрометрии природного газа. Описаны и проанализированы основные методы и средства измерений влажности природного газа. Предложены пути повышения точности измерений, основанные на методологии квалиметрии.

Мотало А. Методи і засоби гігрометрії природного газу / Андрій Мотало, Василь Мотало // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 211–220.