Глобалізація та науково-технологічна безпека країни

Розглянуто проблеми науково-технологічної безпеки країни, проаналізовано її основні показники. Автор окреслює пріоритети технологічного розвитку країн ЄС і пропонує заходи із стимулювання інноваційного розвитку України з метою швидкої інтеграції до ЄС. The paper deals with the problem of scientific technological safety of Ukraine and Poland, analyses its main indicators. The author shows the priorities of the technological development of the European Union and proposes a number of measures to stimulate innovation processes in Ukraine with the aim of its integration in the EU in the near feature.

Чухрай Н. І. Глобалізація та науково-технологічна безпека країни / Н. І. Чухрай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 7–13. – Бібліографія: 8 назв.