З історії поїздки делегації народностей Поділля до Варшави у січні 1921 р.

Досліджується українське питання радянсько-польських відносинах періоду укладення Ризького договору 1921 р. Проаналізовано причини поїздки до Варшави представників населення Поділля та їх спроби вплинути на полтику Польщі щодо більшовицької Росії. Показано ставлення населення Поділля до планів Польщі і більшовицької Росії розділити між собою українські землі. The article deala with the Ukrainian problem in Soviet-Polish relations in the period of Riga Agreemenr of 1921. The aim of the visit of the representatives of Podillia population to Warsaw and their attempts to influence the Polish policy regarding the bolsheviks' Russia were analized Attitude of the Podillia population to Polish and the bolsheviks' Russia plans in Riga to divide Ukrainian lands between them is shown.

Гетьманчук М. П. З історії поїздки делегації народностей Поділля до Варшави у січні 1921 р. / М. П. Гетьманчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 502 : Держава та армія. – С. 64–70. – Бібліографія: 44 назви.