Загальна концепція оцінки якості продукції на основі факторного аналізу

Викладена концепція оцінки якості продукції. В основу оцінки покладений метод факторного аналізу. Коротко описаний загальний алгоритм для визначення номінальних, часткових і узагальнених математичних моделей якості. Пропонується факторний коефіцієнт якості, що вважається складовою комплексного коефіцієнта якості продукції. Изложена концепция оценки качества продукции. В основу оценки положен метод факторного анализа Кратко описан общий алгоритм для определения номинальных, частичных и обобщенных математических моделей качества. Предлагается факторный коэффициент качества, который считается составляющей комплексного коэффициента качества продукции. The concept of an estimating of an quality of production is set up. Method of the factor analysis is supposed here. The common algorithm for definition of nominal, partial and generalized mathematical models of quality is shortly described. The factor figure of merit is offered, which one is considered component of a integrated figure of merit for quality of production.

Засименко В. Загальна концепція оцінки якості продукції на основі факторного аналізу / В. Засименко, П. Столярчук // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 131–134. – Бібліографія: 11 назв.