Розкрито основні етапи збройної боротьби на Східному фронті та його значення у Другій світовій війні. Висвітлено питання внеску українського народу в перемогу сил антигітлерівської коаліції. The basic stages of the armed fight are exposed at the East front and his role in a II World war. The question of payment of the Ukrainian people is reflected in victory of forces of AntiHitler coalition.

Рєпін І. В. Значення Східного фронту в досягненні перемоги антигітлерівською коаліцією та “український фактор” у Другій світовій війні / І. В. Рєпін // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 90–98. – Бібліографія: 23 назви.