Основні засади керування технічним станом залізобетонних конструкцій

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Кількість технічних станів будівельних конструкцій зменшується до трьох, а перехід до іншого стану трактується як перевищення показниками експлуатаційної придатності (ПЕП) двох груп граничного значення. Прогнозування технічного стану виконується на апостеріорній інформації, яка уточнюється та доповнюється під час експлуатації. Регулювання стану конструкцій відбувається підвищенням ПЕП або уточненням області якості (граничних значень ПЕП). Чотирирівнева система моніторингу дає змогу отримувати зіставну достовірну інформацію. The amount of the technical states of build constructions diminishes to three, and passing to other interpreting the states as exceeding of service ability of two groups of maximum value indexes. Prognostication of the technical state is executed on a posteriori information which is specified and complemented in the process of exploitation. Adjusting of the state of constructions takes a place the increase of service ability or clarification of area of quality indexes (maximum values). The offered system of monitoring lets to get comparable reliable information.

Клименко Є. В. Основні засади керування технічним станом залізобетонних конструкцій / Є. В. Клименко, В. С. Дорофєєв // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 171–175. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review