Thumbnail Image

Описаний технічний стан шляхопроводу, конструктивне рішення його реконструкції з розширенням прольотної будови плоскою збірно-монолітною накладною плитою, а також результати статичних випробувань прольотної будови після реконструкції. Described technical state of overpass, structural decision of his reconstruction with expansion of span structure by the flat collapsible-monolithic superimposed flag, and also results of static tests of span structure after reconstruction.

міський шляхопровід, реконструкція, розширення, збірно-монолітна накладна плита, натурні випробування, town overpass, reconstruction, expansion, collapsible-monolithic superimposed flag, model tests

Реконструкція міського шляхопроводу з розширенням прольотної будови залізобетонною збірно-монолітньою накладною плитою / В. Г. Кваша, Т. П. Ковальчик, А. Я. Мурин, В. М. Полець, Л. В. Салійчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 208–216. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review