Thumbnail Image

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

агломерація, атмосферне повітря, громадськість, державний контроль, інформування населення, карта забруднень, метеорологічні фактори, моніторинг, пил, порівняльний аналіз, спостереження, стан забруднення, тверді частки, PM2.5, PM10, agglomeration, atmospheric air, public, state control, informing the population, pollution map, meteorological factors, monitoring, dust, comparative analysis, observation, state of pollution, particulate matter, PM2.5, PM10

Максюта Н. С. Удосконалення моніторингу атмосферного повітря агломерацій (на прикладі м. Полтава) : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії : 183 – технології захисту навколишнього середовища / Наталія Сергіївна Максюта ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Національний університет «Львівська політехніка». – Полтава, 2021. – 240 с. – Бібліографія: с. 156–170 (127 назв).

Endorsement

Review