Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання побудови і алгоритм роботи системи автоматичної компенсації невимірюваної складової геомагнітного поля. Отримано аналітичні вирази для розрахунку її основних параметрів. The questions of construction and opération algorithm of the system of automatic compensation of geomagnetic field non-measuring component are considered. The analytic expressions for calculating main system parameters are obtained.

Система автоматичної компенсації невимірюваної складової геомагнітного поля та її похибки / П. В. Мокренко, О. І. Іваниця, М. П. Лазорпк, Ю. М. Пугач // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 389 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 147–154. – Бібліографія: 5 назв.