Розглянуто теоретичні аспекти акредитації філій і представництв іноземних юридичних осіб на території України в системі інвестиційно-правової політики. Акредитації філій і представництв іноземних юридичних осіб у сфері інвестиційної діяльності як інститут публічного права проаналізовано з позиції національного та зарубіжного законодавства.
The theoretical aspects of the accreditation of branches and representative offices of foreign legal entities on the territory of Ukraine in the system of investment and legal policy are considered. Accreditation of branches and representative offices of foreign legal entities in the field of investment activity as an institution of public law is analyzed from the position of the national in foreign legislation.
Рассмотрены теоретические аспекты аккредитации филиалов и представительств иностранных юридических лиц на территории Украины в системе инвестиционно- правовой политики. Аккредитации филиалов и представительств иностранных юридических лиц в сфере инвестиционной деятельности как институт публичного права проанализировано с позиции национального и зарубежного законодательства.

акредитація, філія і представництво, іноземна юридична особа, інвестиційна діяльність, accreditation, branch and representation, foreign legal entity, investment activity, аккредитация, филиал и представительство, иностранное юридическое лицо, инвестиционная деятельность

Сірант М. Теоретичні аспекти акредитації філій і представництв іноземних юридичних осіб на території України / Мирослава Сірант // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 338–346.