Оцінки похибок наближень для двовимірного неперервного д-дробу

Введено двовимірний неперервний п-дріб та доведено, що парною частиною такого дробу є двовимірний неперервний д-дріб. На основі цього встановлено оцінки похибок наближення для двовимірного неперервного д-дробу. The two-dimensional continued p-fraction has been proposed. It also has been proved that the even part of such fraction is a two-dimensional continued g-fraction. Using this fact we have established truncation error bounds for the two-dimensional continued g-fraction.

п-дріб, д-дріб, збіжність, оцінка похибок наближення, p-fraction, g-fraction, convergence, truncation, error bounds

Возна С. Оцінки похибок наближень для двовимірного неперервного д-дробу / С. Возна, X. Кучмінська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 518 : Фізико-математичні науки. – С. 18–24. – Бібліографія: 13 назв.