Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано результати досліджень впливу теплового удару як короткотривалої дії на процеси тріщиноутворення у бетоні при різних рівнях попереднього навантаження за допомогою методу акустичної емісії. The article describes results of investigations the influence of heat impact, as short-term act, on the crack-making processes in concrete under different loading levels by using the method of acoustic emission.

Демчина Б. Г. Дослідження процесів тріщиноутворення у бетоні при дії теплового удару із застосуванням методу акустичної емісії / Б. Г. Демчина, І. І. Кархут, С. С. Була // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 79–83. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review