Використання мови програмування OOo Basic для потреб документознавства

Видавництво Львівської політехніки

This article describes the using of programming language OOo Basic, which has great potential of the writing simple macros for automation work in office programs to the creation at the dialogue form of templates, such as "master of templates" that are widely used in Document Studies.

діловодство, документ, інформаційні технології, документаційне забезпечення, OOo Basic, шаблон, макрос

Ярка У. Використання мови програмування OOo Basic для потреб документознавства / Уляна Ярка, Марія Крищук // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 216–217. – Бібліографія: 3 назви.