Проблеми підприємництва в АПК України

Thumbnail Image

Розглянуто модель лізингу сільськогосподарської техніки та алгоритм надання агротехнічних послуг, а також проблеми підприємництва і впровадження концепції маркетингу в аграрному секторі, використання сільськогосподарської техніки в умовах реформування АПК. Lising of agricultural technics, agricultural services Supperins algorithm, also problem of business, and launching marketing concert into agricultural sector, agricultural technics usage in agricultural complex circumstances are considered in the article.

Гронська Н. С. Проблеми підприємництва в АПК України / Н. С. Гронська, І. І. Сушко, І. А. Шувар // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 77–82. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review