Вихрострумовий контроль якості термообробки деталей газових турбін

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто результати експериментальної перевірки якості термообробки деталей газових турбін. Обґрунтовано використання змінно-частотного методу вихрових струмів для контролю структурного стану складнолегованих сталей. The experimental examination of heat treatment quality of the gas turbine parts made from complex-alloyed steels was conducted. It has been shown a possibility of using the variable frequency eddy-currents structuroscope for such operation.

Березюк Б. М. Вихрострумовий контроль якості термообробки деталей газових турбін / Б. М. Березюк, І. М. Бучма, У. Б. Марікуца // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 135–139. – Бібліографія: 6 назв.