Стаття присвячена маловивченому явищу відображеної синонімії / антонімії як різновиду вторинної словотвірної синонімії. Дослідження проведене у межах дериватарію лексико-семантичного поля прикметників ’strong / weak’ за міжчастиномовним параметром. Reflected synonymy / antonymy being a type of the secondary word-forming synonymy has been studied within the derivational onomasiological space of the lexical-semantic adjectival field ’strong/ weak’. It is regarded using the part-of-speech parameter.

Гасько О. Л. Відображена синонімія / антонімія деад’єктивного тезауруса лексико-семантичного поля ’strong - weak’ / О. Л. Гасько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 62–65. – Бібліографія: 12 назв.