Наведено результати досліджень кількості локалізованої витяжним зонтом теплоти під час опалення приміщення пташника інфрачервоними випромінювачами. The results of investigations quantity heat localized by outlet against heating by infrared emitters the chicken premises are shoved.

інфрачервоний випромінювач, витяжний зонт, приміщення пташників, випромінювання, infrared emitter, outlet, chicken premises, radiation

Сподинюк Н. А. Дослідження ефективності роботи витяжного зонта конструкції інфрачервоного нагрівача / Н. А. Сподинюк, В. М. Желих // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 235–238. – Бібліографія: 2 назви.