Проаналізовано методи проведення натурних випробувань на вогнестійкість будівель і споруд. Наведено опис та результати деяких досліджень натурних випробувань на вогнестійкість будівель та споруд. In article the methods of leadthrought of model tests are analysed on the fire-resistance of buildings and facilities. Description and results of some researches of model tests is brought around to the fire-resistance of buildings and facilities.

вогнестійкість, будівлі та споруди, натурні випробування, fire-resistance, buildings and facilities, model tests

Шналь Т. М. Аналіз методів проведення натурних випробувань на вогнестійкість будівель та споруд / Т. М. Шналь, І. П. Синенько, Д. А. Ясінський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 357–362. – Бібліографія: 8 назв.