Вільний доступ – важливий фактор використання бібліотечних фондів

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглядаються переваги та перспективи організації вільного доступу у бібліотеках вищих навчальних закладів Львова. The article” Free access - an important factor in the effective use of library collections” by I. Tswirkun deals with the advantages and prospects of free access to libraries of higher educational institutions of the city Lviv.

вільний доступ до бібліотечних фондів, бібліотечні технології, бібліотеки вищих навчальних закладів, free access to library collections, library technology, library, higher education

Цвіркун І. О. Вільний доступ – важливий фактор використання бібліотечних фондів / Ірина Олександрівна Цвіркун // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 204-222. - Бібліографія: 8 назв.