Thumbnail Image

2002-03-26

Запропоновано алгоритм та реалізовано на його основі пристрій керування системою теплопостачання промислових будівель з легкими огороджуючими конструкціями.
The algorithm is offered and the device of management of system district heating of industrial construction with easy confinement by designs is realized on its basis.

Николин Г. Підвищення ефективності керування теплопостачанням промислових будівель з легкими огороджуючими конструкціями / Г. Николин, І. Васильківський, Я. Юсик // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 288–292.

Endorsement

Review