Методи формування дискретного частотного спектра із заданою кількістю складових

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Викладено методи побудови генераторів дискретного спектра шляхом формування обвідної модулюючого сигналу генератора високочастотних коливань. Запропонований метод дає змогу отримувати довільне число спектральних складових однакової амплітуди із заданою віддаллю за частотою між ними.
In the article the methods of discrete spectrum generators designing by means of modulating signal forming of HF oscillations generator are given. Methods permit to get any member of spectral components with the same amplitude and given frequency interval between them.

Проць Р. В. Методи формування дискретного частотного спектра із заданою кількістю складових / Р. В. Проць, К. С. Семенистий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 50–55. — (Радіоелектронні системи та пристрої).