Зроблено спробу прослідкувати підходи українських і польських політичних партій, які орієнтувалися на Троїстий союз і Антанту, до визвольних змагань українців в умовах розпаду Австро-Угорської імперії. Antanta oriented Ukrainian and Poland parties aproaches to the Ukrainian liberation Uprises under conditions of the Austro-Hungerian Empire ruination are considered.

Мазур О. Я. В боротьбі за державність та соборність: галицький політикум (травень–жовтень 1918 рр.) / О. Я. Мазур // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 634 : Держава та армія. – С. 74–80. – Бібліографія: 34 назви.