Thumbnail Image

Презентовано результати оптимізації технологічних режимів точкового з перекриттям точок і шовного лазерного мікрозварювання пакетних струмопроводів з алюмінію. The results of decision of choice of the optimum modes of the laser welding of packages of aluminium current element are represented.

оптимізація технологічних режимів, лазерне мікрозварювання, choice of the optimum modes, laser welding

Білобородченко В. І. Оптимізація режимів лазерного мікрозварювання пакетних струмопроводів з алюмінію / В. І. Білобородченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 642 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 63-69. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review