Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто аналіз параметричної чутливості феромаґнетного потроювача частоти. Параметрична модель елемента керування подана у геометричній формі. Наведено результати моделювання. Рассмотрен анализ параметрической чувствительности ферромагнитного утроителя частоты. Параметрическая модель элемента управления представлена в геометрической форме. Наводятся результаты моделирования. There has been shown the parametric sensitivity analysis of the ferromagnetic frequency tripler. The results of modeling are induced.

Дзелендзяк У. Параметрична модель феромаґнетного потроювача частоти як елемента систем керування / У. Дзелендзяк, А. Павельчак, В. Самотий // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 67. – С. 130–134. – Бібліографія: 8 назв.