Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати аналітичного визначення регулювального об’єму двосекційних резервуарів дощових стічних вод. Виконано числовий експеримент з визначення коефіцієнта регулювального об’єму для двосекційних резервуарів залежно від співвідношення площ переливної та акумуляційної камер. Порівняно потрібні регулювальні об’єми для двосекційного та односекційного резервуарів. The results of analytical investigation of regulative volume of two-chamber storm-water storage tanks are presented in the paper. It is performed numerical experiment and obtained the dependencies of the regulative volume coefficient from the overflow and accumulation chamber's area. There are compared regulative volumes for two-chamber and one-chamber storage tanks.

Жук В. М. Аналітичне визначення регулювального об'єму двосекційних резервуарів дощових стічних вод при різних співвідношеннях камер / В. М. Жук, Л. І. Вовк, І. Ю. Попадюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 40–44. – Бібліографія: 7 назв.