Аналіз геометричної конфігурації космічних сегментів GPS і ГЛОНАСС

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Сделан анализ эффективности проектной и реальной геометрической конфигурации космических сегментов GPS, ГЛОНАСС и GPS+ГЛОНАСС. The efficiency analysis of the project and real geometric configuration of GPS, GLONASS and GPS+GLONASS space segments is made.

Заблорька О. Ф. Аналіз геометричної конфігурації космічних сегментів GPS і ГЛОНАСС / О. Ф. Заблорька, К. Р. Третяк // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2000. – Випуск 60. – С. 26–32. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review