Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто основні питання, які визначали становлення, характер діяльності та вплив західноукраїнського військово-політичного чинника – формації Січових Стрільців, на державотворчі процеси доби гетьмана П. Скоропадського. In the given article describes basic questions which determined becoming, the character of activity and influencing of formation Sitchovi Striltsi on the state-creative processes during the period of hetman Р. Skoropadsky.

Хома І. Я. Особливості відновлення та діяльності формації Січових Стрільців у добу гетьмана П. Скоропадського / І. Я. Хома // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 555 : Держава та армія. – С. 52–58. – Бібліографія: 34 назви.

Endorsement

Review