Видавництво Львівської політехніки

Широкий діапазон типів поданої інформації при наповненні електронної навчальної дисципліни забезпечить повніше вивчення і стане передумовою ґрунтовних знань студентів не залежно від форми навчання. Wide range types of information in electronic education course – good way to quick staging and excellent knowledge’s of students independent of education forms.

інформаційне поле, лектронна дисципліна, information field, electronic education course

Чайківський Т. Формування інформаційного поля у електронних дисциплінах Віртуального навчального середовища Львівської політехніки / Т. Чайківський // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали науково-практичної конференції, 18–19 лютого 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2010. – С. 15–18. – Бібліографія: 4 назви.