Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розкрито завдання досліджень оборонних ліній довкола старого та нового середмістя у місті Львові. Акцентовано на практичній стороні виконання ідентифікаційних робіт у зв’язку із втратою низки об’єктів Високого оборонного муру (пам’ятки архітектури і містобудування №327 «Стіни міських укріплень XIV-XV ст.» у державному реєстрі) у Львові під час виконання «реконструкції» вулиці Лесі Українки у 2012 році. Are presented assignment of studies of defensive lines around old and new downtowns in the city of Lviv. The accent takes place on the practical side of identification works in connection with the loss of several objects of High defensive wall in Lviv (monuments of architecture and urban planning № 327 "Walls of the city fortifications XIV-XV centuries" in National register) during the works of "reconstruction" Lesia Ukrainka street in 2012.

міські укріплення середмість, пам’ятки оборонної архітектури, інвентаризація, реставрація, defensive lines of downtown, monuments of defensive architecture, inventory works, conservation

Бевз М. Оборонні споруди середмість Львова: завдання інвентаризації, дослідження і збереження / Микола Бевз // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 6–13. – Бібліографія: 25 назв.

Endorsement

Review