Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено основні напрямки активізації інвестиційної діяльності. Розкрито сутність корпоративного управління як одного з найважливіших факторів активізації інвестиційної діяльності, зазначено загальноприйняті принципи корпоративного управління, завдання розвитку корпоративного управління в Україні. А також сформульовано перспективні напрямки розвитку національної моделі корпоративного управління підприємствами. In article by author is directed main trends on start the work to investment activity, the main there is development of corporative management from what, is specified well-known principles of corporative management, tasks of the development of corporative management in Ukraine. As well as are worded perspective directions of the development to national model of corporative management enterprises.

Комарницький І. М. Розвиток корпоративного управління - основний напрямок активізації інвестиційної діяльності України / І. М. Комарницький, М. П. Офік // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 471–475. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review