Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто особливості метрологічної перевірки високотемпературних термоперетворювачів за допомогою системи постійних точок – фазових переходів речовин. Запропоновано спрощену методику обчислення тривалості фазового переходу корунду. Рассмотрено особенности поверки высокотемпературных термопреобразователей с помощью системы постоянных точек – фазовых переходов веществ. Предложено упрощенную методику расчета длительности фазового перехода корунда. It is considered features of checking of high-temperature converters of temperature with the help of system of constant points – phase transitions of substances. It is offered the simplified design procedure of duration of phase transition of corundum.

Фединець В. Особливості метрологічної перевірки високотемпературних термоперетворювачів за допомогою реперних точок / Василь Фединець // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 67. – С. 65–68. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review