Принципи адміністрування навчальних інформаційних систем

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

Проблеми класичного адміністрування LMS Moodle у великих навчальних закладах та шляхи їх вирішення. Розподіл адміністративних прав. Наведена методика дозволяє скоротити кількість ІТ-персоналу. Problems classical administration of LMS Moodle in large universities and their solutions. The distribution of administrative rights. The technique reduces the number of IT staff.

інформаційна система, Moodle, обліковий запис, групи, права, адміністрування, information system, Moodle, account, groups, rules, administration

Чайківський Т. Принципи адміністрування навчальних інформаційних систем / Тарас Чайківський // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 163–169. – Бібліографія: 4 назви.