Метрологічна надійність засобів вимірювальної техніки

Thumbnail Image

Запропоновано ймовірнісну, експоненційну, "дискретно-безперервну" модель визначення метрологічної надійності ЗВТ, яка дає змогу встановлювати оптимальні міжперевірні й міжремонтні інтервали та інші метрологічні параметри. Предложено имоверностную, экспоненционную, “дискретно-непрерывную” модель определения метрологической надежности СВТ, которая позволяет устанавливать оптимальные междуповерочные и междуремонтные интервалы и другие метрологические параметры. It has been proposed conceivable, expotencial, discreet and continuous model for definition of metrological accuracy of measurement technology means, which allows to mount optimal recalibration and between overhaul intervals and other metrological parameters.

Віткін Л. Метрологічна надійність засобів вимірювальної техніки / Л. Віткін, В. Ігнаткін // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 69. – С. 158–165. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review