Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуті можливості використання промислових територій таких споруд для формування в місті ринкової інфраструктури, представленої різними типами об'єктів малого та середнього бізнесу. Значна увага приділяється виявленню критеріїв придатності існуючих промислових територій та їх споруд під нові функції, розроблена пропозиція модернізації однієї з найбільш перспективних ділянок - території заводу газової апаратури.

Мазур Т. М. Функціонально-просторова модернізація промислових територій центральної частини Львова в контексті розвитку інфраструктури об’єктів малого та середнього бізнесу / Т. М. Мазур // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 410 : Архітектура. – С. 248–253. – Бібліографія: 4 назви.