Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто особливості онлайн-системи управління науковими журналами та конференціями Львівської політехніки, реалізовану за допомогою CMS Drupal. In this paper we consider the features of online conference and journal management system of Lviv Polytechnic National University built with CMS Drupal.

веб-сайт, наукова конференція, науковий журнал, університет, website, academic conference, research journal, university

Березко О. Онлайн-система управління науковими журналами та конференціями Львівської політехніки / Олександр Березко, Віктор Ткаченко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 22–25. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review