Специфіка збереження збірок і колекцій з різною матеріальною основою

Національний університет "Львівська політехніка"

Висвітлено питання залежності експозиційних та експлуатаційних властивостей документного фонду бібліотек від екологічного стану книгосховищ. Розкрито специфіку збереження збірок із різною матеріальною основою. The paper describes how an exposition and exploitation possibilities of library document collection depend on ecology state of book storage. Peculiarities of the preservation of the collections with different material basis are distinguished.

бібліотечні документи, збереження, фактори впливу, біоруйнівники, library documents, preservation, impact factors, biodestructors

Кундис І. В. Специфіка збереження збірок і колекцій з різною матеріальною основою / І. В. Кундис, І. М. Матіяш // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 576-581. - Бібліографія: 3 назви.