Встановлено кількісний технологічний і економічний позитивний ефект від використання комплексного додатка-модифікатора у промисловому виробництві тонкостінних залізобетонних виробів. The quantitative technological and economic positive effect from making use of the complex modifying admixture in the industrial manufacture of thin ferroconcrete products is determined.

комплексний додаток-модифікатор, тонкостінні залізобетонні вироби, complex modifying admixture, ferroconcrete products

Особливості використання хімічних додатків-модифікаторів при виготовленні тонкостінних залізобетонних виробів / Б. В. Федунь, Н. І. Топилко, О. Р. Позняк, Я. В. Топилко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 273–278. – Бібліографія: 6 назв.