Структурна складність асоціативної матриці пошуку за компарандом

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто характеристики складності асоціативної матриці на трьох ієрархічних рівнях Показано, що значення характеристик складності взаємозалежні. Їхня взаємозалежність спостерігається також на різних ієрархічних рівнях. Вибір опти- мального варіанта матричного пристрою визначається на підставі аналізу вартісної ваги характеристик складності всіх ієрархічних рівнів пристрою.
Characteristics of complexity of associative matrix are considered at three hierarchical levels. It is shown that values of characteristics of complexity are interdependent. Their interdependence is observed also at different hierarchical levels. The choice of optimum variant of matrix device is determined on the basis of analysis of cost weight of characteristics of complexity of all hierarchical levels of device.

Черкаський М. В. Структурна складність асоціативної матриці пошуку за компарандом / М. В. Черкаський, Саїд Садек Абдалла // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 21–25.