Вплив структури живлення на випромінювання збуджувачів електромагнітних хвиль

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано координатну модель некоординатної апертури виходу лінії живлення випромінювача в структурі збуджувача електромагнітних хвиль. На прикладі збуджувача прямокутного хвилевода з тонким вібратором, живленим коаксіальною лінією, дано порівняння вхідного імпедансу збуджувача з його значенням при моделюванні структури живлення дельта-генератором.
A coordinate model for noncoordinate aperture of waveguide exciter feed-line output is proposed. The comparison of rectangular waveguide exciter input impedances for the cases of thin-probe exciter, feeded by coaxial-line, and thin probe feeding by delta-generator, is carried out

Захарія Й. А. Вплив структури живлення на випромінювання збуджувачів електромагнітних хвиль / Й. А. Захарія // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 69–73. — (Радіоелектронні системи та пристрої).

Endorsement

Review